Sportivi constănţeni la Campionatul Mondial de Kung-Fu de la Kavarna

citeste mai mult
Iată care sunt rezultatele sportivilor constănţeni la Campionatul Mondial de Kung-Fu de la Kavarna (Bulgaria)

1.PROBA ”TRADITIONAL TAOLU”, INDIVIDUAL, CU MÂINILE GOALE

-12 ANI

1.OLTEAN ROMU ANDREI                                 C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.SAVIOLI GIOVANI                                           C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

- 16 ANI

1.BOCAI TUDOR                                               C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

2.MATEI ANDREI VALENTIN                              C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

SENIORI 18-34 ANI

2.CIJU CONSTANTIN                                         C.S. PANDA POARTA-ALBA

3.SAVIOLI LEONARDO                                      C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

SENIOARE 18-34 ANI

3.OCOLISAN MIHAELA LAURA                          C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.”TRADITIONAL TAICHI”, INDIVIDUAL, CU MAINILE GOALE

                        – 14 ANI

1.OLTEAN ROMU ANDREI                                 C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

2.BOCAI TUDOR                                               C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.SAVIOLI GIOVANI                                           C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.BOCAI VLAD                                                  C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

14-15 ANI

3.SAVIOLI LEONARDO                                      C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

SENIOARE 18-34 ANI

2.OCOLISAN MIHAELA LAURA                          C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

4.”NON-CONTACT SANDA”

                        SENIORI 18-34 ANI, -75 KG

1.NEAGU ALEXANDRU                         C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

2.SERBAN EDUARD                                         C.S.A. AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

                        SENIORI 18-34 ANI, + 75 KG

1.TANISLAV PETCU                                          C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

2.CONDRAT DAN                                              C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

                        JUNIORI 16-17 ANI, OPEN KG

2.CIJU CONSTANTIN                                         C.S. PANDA POARTA ALBA

3.NAIDIN EUGEN ANDREI                                 C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

CADETI 14-15 ANI, OPEN KG

2.SAVIOLI LEONARDO                          C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.SANDU MARIUS                                             C.S.A. AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

                        MINI-CADETI 12-13 ANI, OPEN KG

1.STEFAN MARDARIE IULIAN                            C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.MATEI ANDREI VALENTIN                              C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.OLTEAN ROMU ANDREI                                 C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

COPII 8-9 ANI, OPEN KG

1.CERCEL CATALIN CONSTANTIN                     C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

2.CHARCOVSCHI PAUL                                    C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.BOCAI VLAD                                                  C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.SAVIOLI GIOVANI                                           C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

COPII 6-7 ANI, OPEN KG

1.BAIASU VLAD IULIAN                         C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

2.IORDACHE IUSTIN VALENTIN             C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.STOICA MIHAI ALEXANDRU                            C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.APETRE MARCO GABRIEL                            C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

5.”LIGHT-FIGHTING SANDA”

ECHIPE SENIORI 18-34 ANI

1.ROMANIA -1 (NEAGU ALEXANDRU, TANISLAV PETCU, CONDRAT DAN)

2.ROMANIA -2 (VATRA ANDREI, CADIU GEORGE, SERBAN EDUARD)

SENIORI 18-34 ANI, -70 KG

1.NEAGU ALEXANDRU                                     C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

                        SENIORI 18-34 ANI, -70 KG

3.CONDRAT DAN                                                          C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

3.VATRA ANDREI                                                          C.S.A. AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

                        SENIORI 18-34 ANI,+ 80 KG

3.TANISLAV PETCU                                                      C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.CADIU GEORGE                                                        C.S.A. AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

                        JUNIORI 16-17 ANI, OPEN KG

2.IDRIS EMRAH                                                            C.S.A. AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

3.CIJU CONSTANTIN                                                     C.S. PANDA POARTA ALBA

3.NAIDIN EUGEN ANDREI                                             C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

CADETI 14-15 ANI, OPEN KG

3.SANDU MARIUS                                                         C.S.A. AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

                        MINI-CADETI 12-13 ANI, OPEN KG

1.BOCAI TUDOR                                                           C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

2.MATEI ANDREI VALENTIN                                          C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

COPII 10-11 ANI, OPEN KG

1.STEFAN MARDARIE IULIAN                                        C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

2.OLTEAN ROMU ANDREI                                             C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

COPII 8-9 ANI, OPEN KG

1.SAVIOLI GIOVANI                                                       C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

2.CHARCOVSCHI PAUL                                                C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.CERCEL CATALIN CONSTANTIN                     C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.BOCAI VLAD                                                              C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

COPII 6-7 ANI, OPEN KG

1.IORDACHE IUSTIN VALENTIN                         C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

2.BAIASU VLAD IULIAN                                     C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.STOICA MIHAI ALEXANDRU                                        C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.APETRE MARCO GABRIEL                                        C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

6.”TUISHOU”

                        SENIORI 18-34 ANI, -75 KG

1.CONDRAT DAN                                                          C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

3.SERBAN EDUARD                                                     C.S.A. AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

3.NEMES ALEXANDRU                                                 C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

                        SENIORI 18-34 ANI, +75 KG

1.VATRA ANDREI

2.SERBAN CRISTIAN                                                    C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

3.CADIU GEORGE

                        JUNIORI 16-17 ANI, OPEN KG

1.CIJU CONSTANTIN                                                     C.S. PANDA POARTA ALBA

2.NAIDIN EUGEN ANDREI                                             C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.IDRIS EMRAH                                                            C.S.A. AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

CADETI 14-15 ANI, OPEN KG

3.SANDU MARIUS                                                         C.S.A. AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

                        MINI-CADETI 12-13 ANI, OPEN KG

2.MATEI ANDREI VALENTIN                                          C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.BOCAI TUDOR                                                           C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

COPII 10-11 ANI, OPEN KG

1.STEFAN MARDARIE IULIAN                                        C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

2.OLTEAN ROMU ANDREI                                             C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

COPII 8-9 ANI, OPEN KG

1.BOCAI VLAD                                                              C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

2.CERCEL CATALIN CONSTANTIN                    C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.SAVIOLI GIOVANI                                                       C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.CHARCOVSCHI PAUL                                                C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

COPII 6-7 ANI, OPEN KG

1.BAIASU VLAD IULIAN                                     C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

2.IORDACHE IUSTIN VALENTIN                         C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.STOICA MIHAI ALEXANDRU                                        C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.APETRE MARCO GABRIEL                                        C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

                        SENIOARE 18-34 ANI, OPEN KG

2.BOER ANCA                                                              C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

3.NEAGU CRISTINA                                                      C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.OCOLISAN MIHAELA LAURA                                      C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

                        CADETI 14-15 ANI, OPEN KG

2.SOARE ANDREEA CATALINA                                    C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

COPII -10 ANI, OPEN KG

3.DUMITRACHE ANA ADRIANA                         C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

3.SABAU ALEXANDRA                                                  C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

7.”ERJIE-GUN FIGHT”

                        SENIORI 18-34 ANI, -75 KG

1.NEAGU ALEXANDRU                                                  C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.NEMES ALEXANDRU                                                 C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

3.CONDRAT DAN                                                          C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

                        SENIORI 18-34 ANI, +75 KG

1.CADIU GEORGE                                                        C.S.A. AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

2.VATRA ANDREI                                                          C.S.A. AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

3.SERBAN CRISTIAN                                                    C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

3.TANISLAV PETCU                                                      C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

                        JUNIORI 16-17 ANI, OPEN KG

1.CIJU CONSTANTIN                                                     C.S. PANDA POARTA ALBA

2.NAIDIN EUGEN ANDREI                                             C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.IDRIS EMRAH                                                            C.S.A. AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

CADETI 14-15 ANI, OPEN KG

1.SAVIOLI LEONARDO                                                  C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.SANDU MARIUS                                                         C.S.A. AXIOPOLIS SPORT CERNAVODA

                        MINI-CADETI 12-13 YEARS OLD, OPEN KG

2.STEFAN MARDARIE IULIAN                                        C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.BOCAI TUDOR                                                           C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.MATEI ANDREI VALENTIN                                          C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

COPII 8-9 ANI, OPEN KG

2.CERCEL CATALIN CONSTANTIN                    C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.CHARCOVSCHI PAUL                                                C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.BOCAI VLAD                                                              C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

COPII 6-7 ANI, OPEN KG

1.IORDACHE IUSTIN VALENTIN                         C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

2.BAIASU VLAD IULIAN                                     C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

3.STOICA MIHAI ALEXANDRU                                        C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

3.APETRE MARCO GABRIEL                                        C.S. NOUA GENERATIE MANGALIA

                        SENIORI 18-34 ANI, OPEN KG

1.NEAGU CRISTINA                                                      C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

2.BOER ANCA                                                              C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

COPII -10 ANI, OPEN KG

1.DUMITRACHE ANA ADRIANA                         C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

2.SABAU ALEXANDRA                                                  C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

8.”SANDA”

                        SENIORI 18-34 ANI, -70 KG

3.NEAGU ALEXANDRU                                                              C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

                        SENIORI 18-34 ANI, -75 KG

3.CONDRAT DAN                                                                      C.S.U. NEPTUN CONSTANTA

3.VATRA ANDREI

                        SENIORI 18-34 ANI, +90 KG

2.MARIN CATALIN                                                                     C.S. SAKURA CONSTANTA

3.PANAIT SILVIU                                                                       C.S. SAKURA CONSTANTA

3.TANISLAV PETCU                                                                  C.S. MAREA NEAGRA CONSTANTA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *